Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Nonner #92054 üzenetére

    A hangkártyát nem ismerem, de a képek alapján a fejhallgatónak és mikrofonnak külön dugajla van rajta. Szóval valószínűleg szükséged volna valami ilyesmire, mert a Cloud II. "rövid" vezetékének a végén 4 pines dugó van. Javíts ki, ha tévedek. (Nem a fejhallgató vonatkozásában :D ). A másik, hogy szerintem tök fölösleges venni egy olyan fejhallgatót, amihez alapban adnak egy DAC-ot is, ha már van egy jobb minőségű cuccod a gépben. Cloud és Cloud II. tudomásom szeirnt nagyjából ugyanaz, csak utóbbihoz adnak DAC-ot (meg talán a mikrofon más). Egyébként szerintem jó választás a Cloud II. Mondjuk lehetne cserélhető a vezetéke, meg a párnája is lehetne egy kicsit jobb minőségű.
    A Cloud Alpha-nak viszont jobb a párnája, és a vezetéke is cserélhető. Rossz hír, hogy majd kell is, mert a rajta lévő potméter egy idő után megadja majd magát valószínűleg.
    Nem tudom milyen fejhallgatóra gondoltál, de a gamer cuccok ITT vannak egyébként.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák