Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz fericske #86597 üzenetére

    Én arra gondoltam, hogy míg a döntött driver fejhallgatónál párhuzamos a füled síkjával, addig a hangdobozoknál ehhez abnormálisan szét kellene őket rakni és nagy szögben befordítani, ehhez képest általában a(z egyenlő oldalú) háromszög a javaslat a pozicionálásra, esetleg minimálisan befordítva. Ez jelentősen eltér a fentitől.

    kammerer: a szándékot értem, de a fejhallgató soha nem lesz olyan mint a hangdoboz vagy az élőzene. Na meg az audio-technica ezt a döntés ellenére sem így prezentálja, hiszen majdnem minden modelljük döntött kisebb-nagyobb mértékben, és abszolút nem így szólnak, hanem pont hogy extrém fejhallgatósan, "körülvéve" a zenével (R70x kiváló példa, de az összes ilyen amit eddig hallottam, a csúcs pedig az AD2000, aminek negatív tere van, a fejed közepén szól minden, elsőre borzasztó zavaró aztán eléggé rá lehet állni). Nincs is ezzel semmi gond, nekem mindig is egy más élményt nyújtott egy fejhallgató, a fizikai korlátain úgy sem tud túllépni, így szerintem érdemesebb a hátrányból előnyt kovácsolva ezt a más élményt kihangsúlyozni. Sokféleképpen lehet zenét hallgatni, nem muszáj az eredeti formához ragaszkodni.

Új hozzászólás Aktív témák