Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Dimaj #68555 üzenetére

    Én is sokáig fenntartottam a gyári állapotot, és mikor kezdett összeesni a párnája, akkor kezdtem utánanézni, hogy milyen utángyártottak vannak. Akkor találtam rá a Yaxi párnákra. Japánban nagyon nagy a népszerűsége, és ahol írtak róla, ott gyakorlatilag csak jókat mondtak. Gondoltam kipróbálom. Nekem bejött a változás. De az ÜBER mod-ra, meg a Custom Cans-re sem mondanám azt, hogy sufni. Ebben az esetben évekig fejlesztették ezt a modot, és aki megcsinálta, szinte csak pozitív nyilatkozatot tett. Van néhány semleges vélemény is pl. Head-fi-n, de ők vannak kisebbségben. Rengeteg egyedi fejest gyártanak/modolnak, szóval nem egy kis garázs, vagy pince cégről van szó.
    Amúgy meg eleve úgy kezdtem, hogy majd a jövőben, esetleg, mondjuk ha már nem garis. Ha annyit használod majd, mint én, akkor pár év, és elkezd lelapulni a gyári szivacskorong, elkezdi nyomni a füledet. Eleinte persze nem, de később biztosan. És hidd el, bőven van potenciál még ebben a fejesben, amit ilyen egyszerű eszközökkel a felszínre is lehet hozni!

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák