Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • =HG=

    addikt

    válasz .DLL #43823 üzenetére

    Tényleg részemről utoljára: Láttam az "olcsóbb " példányokat is, de ha fogalmazhatok így keveseltem. És annyira nem tulajdonítom olcsónak a 30+ -os fejhallgatókat sem bár ez külön vitatéma lehetne...
    100+ -os viszont szép számban akad. Az arányok keltették bennem azt az érzést, hogy túlárazott a kollekció jelentős része. ( Így nem releváns a fórum látogatóinak)
    Nem tudom mit nyújthat annyival többet egy ilyen füles, hogy indokolt legyen a magas ár. Szerintem innen kezdődhet az, hogy már közbeszól a sznobság.. ( az 1,2 milláról már ne is beszéljünk ) Az emberi fül elég szűk korlátok közé van szorítva a technikához képest... Valóban szükség van arra, amit egy ilyen példány nyújtani tud, vagy csak azért birtokolnánk, mert bennünk van az, hogy biztosan jobb mint az olcsóbb ..és egyébként is a szomszédnak nincs ilyen...
    Na most újra el lehet harapni a torkomat...De nem kell egyetérteni velem, viszont ez a véleményem...

    Eszem ágában sem volt "felhívni magamra a figyelmet.". Nem gondoltam, hogy a szentély kritizálása ennyire érzékenyen érinti a jelen lévőket.. Nem ma kezdtem a fórumozást, és nem itt élem a nemi életem, ha hiszitek, ha nem... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák