Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz ReSeTer #42007 üzenetére

    Az összefoglalóban is benne szerepel a Philips shp2500. Ilyen dobhártya dobogtató "basszusa" van, de nem teljesen zárt. Van hozzá hangerőszabályzó, ott is megy el a "hangminőségből" (haha). A 2000-esnek több a basszusa (pontosabban szinte csak az van), de bazi nehéz meghajtani. Dupla hangerő kell hozzá, hogy egyáltalán szóljon. Ezeknek mind a pántján az állító részen "anya" rész törik el idővel.

    Az 1900-as agyonüthetetlen, kivéve a fülpárnája, mert az szétmálik, és a vezetéke is meg tud törni. (Nagyon csúnya a hangja, szinte csak magas van. Ja, és nem szigetel jól.)

    Igazából csak a kényelem miatt említettem ezeket, ebben az árkategóriában mind egy mosott szar, de ha már tanácsot jöttél kérni, én a helyedben a 2000-es vagy a 2500-as.

    Hasonló árban esetleg használtan egy AKG.

    Ha szép hangút akarsz, akkor egy Maxell Retro DJ, kifoghatsz olcsót is néhány helyen, de az hosszú távon kényelmetlen lehet.

    Bár nem fórum téma, de kérdezted a vezeték nélkülit is. Szóval 30 ezer alatt ne is számíts arra, hogy nem fog sisteregni vagy gerjedni. Cserébe nem lesz jó hangjuk. WC-n TV hallgatásra van egy Sony RF810RK. Én még elég olcsón vettem, kb. 5 éve, de agyonüthetetlen darab. Kb. 5 éve megvan, most kezd nyúlni a pántjában a gumi. De csak kezd. (A Pio M290-ben 1 év után kétszer ennyire csúnyán megnyúlt.) Ezt orvoslandó most vettem egyébként 1 méter gumit 90 (kilencven) forintért.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák