Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz Dorien #35589 üzenetére

    ma megjött a a superlux evo fejhallgató. először nem épp a zenei csúcsminőség forrásával hasonlítottam össze (youtube) a régi technincs rp-880-al. a mély egyértelműen több volt első hallásra de talán épp ez miatt hiányoltam a magas és közép tartományokat. nem is tudtam eldönteni most melyik a jobb mert a technics-be meg már a vásárláskor is észrevettem annak idején hogy eléggé mély-szegény. Aztán betettem a cd lejátszóba egy tömörítetlen dire straits cd-t . gondoltam itt minden hangtartománynak meg kell lenni. Hát igen a technics gyerekes hangzásnak tűnt az evo mellet. mint amikor hangosnak ítélünk meg egy kisrádiót pedig csak visítós középtartománya van. a régi füles szövetes vasalókábeléjt viszont sajnálni fogom mert tönkretehetetlen volt. annak mindegy volt az is ha a szék lábát rátettem. hogy ez miért ment ki a divatból nem tudom .ok hogy cserélhető az EVO de pont nyakba szokott törni a kábel általában ahol az a kis kábel csonk kialakítás van . Mást leszámítva jó vételnek látom a superluxot . Köszönöm DORIEN hogy rábeszéltél .

Új hozzászólás Aktív témák