Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donpe

    aktív tag

    válasz Ati1979 #15161 üzenetére

    Számomra érthető. :D nem vagyok benne biztos, hogy az AD2000X-t Európában is hivatalosan piacra dobta az AT. Nekem úgy tűnik, hogy ez egy elég erősen japán belpiacos fejes, tehát kérdés, hogy a Mo-n fellelhető fejesek milyen úton érkeztek kishazánkba. Én ebben vélem a japán 500-600USD-s árhoz képest brutáls magas magyar árazást.

    Néhány vélemény a korábbi hozzászólásokhoz -

    LCDk - rohadtul forrás- és erősítőigényesek, de ezt szerintem mindenki jól tudja már itt. Az LCD3 különösen háklis ilyen szempontból. Főleg erősítő oldalon igényel mást az LCD2 és LCD3. Most megint hozzám került egy LCD3-as, és tényleg van különbség a két fejes között. Még mélyebbre megy, picit talán lágyabb, picit jobb térrel, még közvetlenebb a prezentáció. Viszont kevésbé ajánlanék csövet hozzá.

    HE400 - nekem pont az hiányzik belőle, amiért az LCD-t szeretem. Pont úgy szól, ahogy kinéz. Picit "műanyag", kissé jellegtelen a hangja. Nincs vele "WOW" érzés. Inkább van egy - "na ez nem is rossz". Nekem nem egy liga semmilyen szempontból az Audeze-vel, viszont áráért egy jó választás. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák