Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Asbee #13773 üzenetére

    Ennek a logikáját nem értem.
    Azt sejtem, hogy szándékos tendenciáról van szó, erre utaltam is azzal, hogy látom, hogy az új szerkezetben a "Téma tudnivalók" rovatba került a felszólítás, ellenben szót emelek, hogy ez így nem jó, nem logikus, visszacsinálandó. Ha a témaösszefoglalót gondozó fórumtársaink esetleg a szerkesztőségi politika miatt nem tudnák visszahelyezni a szükséges felszólítást a címbe, akkor a szerkesztőségi politikát kell visszacsinálni, ez esetben a szerkesztőségnél emelek majd szót az ügy érdekében, hiszen az a mondat nagyon jó helyen volt a címben, odavaló a címbe, fontos hogy ott legyen a címben, ne csak a "Téma tudnivalók" rovatban legyen ott - feltételezem, ezzel mindenki egyetért.
    Persze elvileg az is megtörténhet, hogy egy idő után a mostani szerkezet lesz a természetes, és érni fog valamennyit, hogy a "Téma tudnivalók" rovatban ott van, és az lesz a hivatkozási alap. Ám kételyeim vannak, eddig is sokan voltak, akik még a címet se voltak képesek rendesen végiogolvasni, na ők aztán végképp nem fognak átszokni arra, hogy megnézzék, hogy az adott topiknak van-e a "Téma tudnivalók" rovatába valami fontos írva.
    Mellesleg rövidebb és alkalmasabb lenne az "Olvasd el a témaösszefoglalót!" felszólítás, hiszen nem csak a kérdezőként a topikba tévedtek számára kéne kötelező legyen, hanem mindenki számára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák