Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Remus389 #102389 üzenetére

    Köszi ennek lehet majd hasznát veszem. :R A 600ohmos DT-990 Edition is csak akusztikus hangszereken, klasszikus zenén, Jazz-en tündököl, a mai popzenék többségén az enyém is "szúr", pedig jól illesztett csövessel hajtom.

    Bár pont a DT-990 Dekoni párnáról találtam igen rossz véleményt (bocsi, guglival fordítottam):

    "Bár a fülpárnák kényelmesek és jól kidolgozottak (DEKONI – magas színvonal), alapjaiban változtatják meg a hangteljesítményt (DT 990). Eltűnik a hang szélessége és a felvétel tere (kategóriák, amelyekben kiválóak ezek az egyszerű és olcsó fejhallgatók). Hiányzik az a hangtisztaság, tisztaság és egyfajta hangátlátszóság is, amire ezek a fejhallgatók képesek. Az eredeti fülkagylók szerkezetileg és anyagilag egyértelműen jól hangoltak. Ebben az esetben a drága DEKONI sajnos határozottan nem ajánlott."

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Remus389 #102389 üzenetére

    Amit állítasz az pont az ellenkezője annak, amit tapasztaltam és amit a youtube mond

    Örülök, de hosszú évek tapasztalata itt errefelé, hogy a nagyobb fül-driver távolság több magast jelent, a kisebb pedig kevesebbet.

    Mi itt, ebben a topikban rengetegszer kipróbáltunk különböző párnákat különböző fejhallgatókon, és nem el akarunk adni valamit, mint a kedvenc youtube-os videóidban a kedvenc "tesztelőid". :P Érdekes, a DT770 magasa is mindig csökkent, ahogy lapult a párna az évek folyamán, és mikor felkerült a gyári új, rögtön lehetett hallani, mennyivel jobban szúrnak a magas hangok. Mit gondolsz, a fejhallgató bejáratódása miről szól? Jórészt a párna betöréséről, fejformádhoz való idomulásáról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák