Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Fiery #4001 üzenetére

    Viszont az első a fileinfo.sys -re, a második ismeretlen, a harmadik meg az IDSvia64.sys -re, látszik, hogy teljesen összefüggéstelenek. Ezért gondoltunk először memóriahibára, meg a kékhalál topikban fel is hívták a figyelmemet, hogy az első háromnál a C0000005 argumentum1 is memóriahibára utal. Az Aida64 lehet ugyanolyan véletlen, mint az elsőnél a wifitask.exe, ugyanis a wifi kártyát tiltva tartom.

    Mivel azonban RAM csere után is fagyott, arra gondoltam, hogy olyan programot kell keresni, ami állandóan fut, főleg, hogy az első kékhalált az előző telepítésen kaptam, és teljesen szűz telepítést csináltam. Mivel az AIDA nálam folyamatosan fut, és hozzáfér a driverekhez - mert ki tudja olvasni -, ő az egyik gyanúsítottam, hogy valamit összekavar a memóriában. Tehát nem azért gyanúsítom, mert megjelenik az egyik DMP -ben, hanem azért, mert ennek az állandó futása az egyik olyan állapot, amelyen még nem változtattam.

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák