Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz [G@B] #737 üzenetére

    pedig az s&s-re azt mondják hogy nagy kultpad (vagy volt). igaz csuklótámaszos padot még nem próbáltam, lehet h télleg ez lenne nekem az igazi. most rájöttem mekkora hülye voltam mert tök sokáig nem használtam az egeremnek a saját driver-ét, pedig ott még lehet boostolni az érzékenységet, a windows-os max (amit mindig is keveseltem de csak így a lelkem mélyén :DDD ) fölé jócskán. most majd teszek egy próbát, mert most elég egy nagyon picit mozdítani az egeremen és máris a képernyő egyik sarkábol a másikba ugrik a mutató. ezek alapján elég lenne nekem egy kis egérpad is, de olyan ami jól elősegíti egy lézeres egér munkáját. ez az exactmat meg aluminium ha jól tudom. mondjuk ez se túl nagy, ami jó. csak nem tudom szereti-e a lézeregér. ugy tudom azok csak a szövetpadokat kedvelik. az utolsó kérdés már csak az sztem, hogy mi lenne a jobb: a csuklótámaszos vagy egy olyan ami puha vastag. igazábol a razer mantis 4mm vastag, ugyhogy azért vannak ám vastagok is. qpadnak is van. ezek a 4mm-esek már elég jó vastagnak tekinthetők ám, hiszen a többi ilyen 1.5mm-es csak. ma majdnem vettem egy HABU-t meg egy mantis controll-t de a józan ész szerencsére diadalmaskodott :U

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák