Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz Synthwave #4015 üzenetére

    Remélem nem gúnyolódásnak szántad :U :)

    Komolyra fordítva: hirdettem egy darabig az Imperatort és el is vitték volna 10k-ért. Fontolgattam az Imperator BF3 verziót, de az oldalán nem kapta meg a csúszásgátló felületet. Imperator 2012 tetszik - vagyis tetszene, de az anyagminősége lényegesen romlott az első verzióhoz képest (amit használok). Továbbá ez a "4G" szenzor nekem parasztvakításnak tűnik. DA-ból a Black Edition tetszene. De! Mivel az emelési magassága túl nagy, így játék alatt repülésnél nekem valószínűleg kiesett. Valahol ki kellene próbálnom, de mivel a környéken nincs rá lehetőségem így nem fogok 'majd 20k -t kiadni azért, hogy a saját bőrömön (pénztárcámon) tesztelgessek és ha nem jön be, akkor adjam el 20-30%-kal olcsóbban.

    Nem villogásból: Razer padot, egeret, fejhallgatót használok, de mindezt egy MS billentyűzettel fejelem meg. Volt Lycosan és az együtt töltött 2-3 hét volt álmaim "netovábbja". Kifagyott játék alatt, egyszerre 3-4 gomb leütését kezelte, érintőpanel semmire sem való, gombok 'seperc alatt lekopnak ráadásul ott az a lakkozott felület, amin minden meglátszik. Nem minden arany, ami fénylik, így kiesett a Razer billentyűzet, miután a bolti ár 30%-áért sikerült eladnom. Soha többet Razer klaviatúrát! A mechanikusoktól pedig teljes mértékben elzárkózom, mivel a gép a hálószobában van (a zajt nem biztos, hogy sokáig tolerálná a párom). Marad a mostani MS. Saját videó, amit egy csapattársamnak készítettem. Azóta már ő is X4 tulajdonos és nem bánta meg

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák