Új hozzászólás Aktív témák

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz joysefke #20243 üzenetére

    Ne haragudj, de én nem értem, hogy egy 32 szálas CPU-val szemben hogy jön egy 8/12 szálas? Komolyan nem értem. 32 szálon az intel sem fog magas IPC-vel és órajellel büszkélkedni. 2,8 GHz az alap órajele. Link Tehát az 600 MHz-cel kevesebb a Threadripper 3,4 GHz-énél. Amit AMD ad meg, azt 0-24, 24/7-ben tudja is a CPU. Az intelnél kár tesztelni 5 mp-re stressz teszttel, mert ők nem 0-24 24/7-es adatokat adnak meg. Csak hát a tesztcsatornáknak is megmondják, hogy hogyan kell tesztelni. Uncsi már ez az intel jobb 1 szálon dolog. 2 szálon futó játékhoz lehet, de 4-től fölfelé már nem ilyen egyértelmű a helyzet. Szóval már megint beindult a hazugsággépezet. Ja, hogy 32 szálon nem megy a játék? Jéé... Az intel 48 szálas xeonján se megy, pedig az alsó hangon 4.000 USD-be kerül, mégsem sír miatta senki. :W :F :O :))

    Olyan teszt miért nincs, ahol párhuzamosan elindítanak pl. 2 renderelést? Vagy renderelés mellett valamilyen erős 2, vagy 3D-s grafikai programmal dolgoznak. Amíg a renderelés végez a háttérben, lehet mást is csinálni.

    Szép napot mindenkinek! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák