Új hozzászólás Aktív témák

  • pandurka

    csendes tag

    Köszönjük a figyelmeztetést,bár az eredeti Myguide gigamap szoftver ami a gépemhez van gyárilag szintén igo alapú,és ha eredeti a kártya legyen az bármilyen amit támogat az eszköz,jogilag szerintem semmi akadálya,hogy felkerüljön rá,főleg így hogy az eszköz gyártója lemondott a további szoftver kiadásáról a készülékre,sőt még a támogatásáról is.Nos a kérdésemben melyet feltettem,azt nem értettem,hogy miért írja ki a gps ha rákattintok a navigációra,mely természetesen myguide ikonos,hogy hardveriderror a berakott kártya nem másolt vagy tört teljesen eredeti Gigamap myguide melyet anno a géphez adtak,és szépen ment is vele,addig amig egy hosszú szünet után bekapcsoláskor az előző hozzászólásomban leírtakat írta ki,ekkor megkerestem a készülékhez tartozó gyári ram adatokat a neten /nem rom,mert ahhoz senki nem fér hozzá/letöltöttem,majd egy sd kártyáról megkezdtem lecserélni a gépben lévőket a gyárira,szépen sikerült is egy kivétellel ez az igolaunch file,mert mikor cserélni akartam azt írta ki hogy nem lehetséges,mert használja a rendszer jelen pillanatban.Ezek után reset,majd szépen elindult a betöltés,de a navi indítására hardveriderror jelentkezik.van e erre valamilyen gyógymód

Új hozzászólás Aktív témák