Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick

    tag

    válasz Newl #593 üzenetére

    jópár dolog van amivel foglalkozunk, egyik a fehérnemű és ruhakereskedelem, importőrködünk, elég sok cuccot visznek el tőlünk, ez tulajdonképp hobbi, asszonykám veszi ki a részét belőle. mindenki a saját ismeretségi körében adhatja tovább a ruhákat, elég jó áron dolgozunk, tehát bőven megéri annak is, aki tőlünk veszi. másodsorban a würthnél eltöltött 3 év alatt sokmindent tanultam, kézenfekvő volt, hogy előbb utóbb érdemes lesz magam vállalkozni, ez most is zajlik. van egy cégem, közösen az unokatestvéremmel, Ő a maga részén, én pedig a sjaátomban terítem a szerszámokat, bár ez részemről abból áll, hogy felhívnak, elmondják mi kell, én meg kiszállítom. Hamarosan bővül ez a rész, lesz 5-6 üzletkötő, mert nem fér bele az időbe. ( a sétálgatás meg a sütievés mellé) még van egy dolog, a cégünk szerződött egy bankkal, és mint vállalati mobilbankár, a meglévő cégeinket segítjük előre jutni, pl. hitelezéssel. Maradt még egy dolog, foglalkozunk céges tanácsadással, pályázatfigyeléssel, mérlegelemzéssel, tanácsadással. szal befolyik innen onnan pénz. de tudni kell a munkamorálomról, hogy a múlt hónapban kb 10 órát foglalkoztam pénzkereséssel, minden másra elment az időm. Szal, van itt lehetőség, csak figyelni kell. és persze mnden számlás, és legális dolog.. nemm seftelek cigivel, piával, egyebekkel. az ilyen ürgéket előbb utóbb elakpják. Ja, és van még pár dolog, készülünk egy franchise rendszert kiadni, de ez majd egy év lesz, mire a dolgok teljesen gatyába lesznek rázva. röviden ennyi. tudom, nem mindenkinek adatrik meg a lehetőség, ezek bármelyikéből is meg lehet normálisan élni, de persze annyit bármikor lehet vele keresni, mint alkalmazottként.

Új hozzászólás Aktív témák