Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myrra

    senior tag

    válasz net84 #320 üzenetére

    testbeszéd, mimika és társai:
    szerintem ha már ezzel kezdenek el foglalkozni egy állásinterjún akkor az azért van mert könyékig turkálnak a jelentkezőkben és jódolgukban már nem tudnak mibe belekötni.

    majdha elérjük azt a szintet hogy meghirdetnek egy állást és nem 600an adják be rá a pályázatot hanem 4-5en akkor nem lesz ilyen probléma.
    én már meg sem próbálok megfelelni azoknak az idióta elvárásoknak amiket a kötsög HRmenedzserek kitalálnak, vagy olvasgatnak a hülye könyveikben. egy munkát nem attól tudsz megcsinálni vagy sem hogy egyenesen ülsz-e a székben, vagy melyik irányba van fésülve a hajad. ja ezek már ilyenekből is ítélnek, pl ha balra fésülöd akkor pesszimista vagy és nem jó munkaerő, hát kapják be!!!!!!!!!!!!!!!!
    szal majd ha nem lesz ilyen brutális munkanélküliség és nem turkálnak könyékig az emberekben, akkor majd nem tudják eljátszani isten szerepét, mert az fix hogy felsőbbrendűnek gondolják magukat. és sajnos gyakorlatilag ez most így is van.
    meg ha marad ez a kormány, amire elég sok esély van akkor még ennél is szarabb lesz. a meggyesi papa meg majd el pőffeszkedik a nemzeti bank élén.........
    na nem folytatom tovább az egyenlet levezetését.
    én már nem is nagyon adom be sehová a pályázatokat mert nem nagyon van értelme, max majd elmegyek kukásnak 3 diplomával. bár oda is meg kell mozgatni minden követ hogy bekerüljek. talán ha megpróbálnám lefizetni őket...

    ''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

Új hozzászólás Aktív témák