Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronyó

    csendes tag

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni mégpedig abban, hogy melyik netbookot válasszam.
    A fő dolog amire használnám az internetezés, filmnézés, nem feltétlen HD minőségben.
    Avi.-kat szoktam nézni, viszont nagyon fontos számomra az akkumulátor üzemideje, mivel hálózatról nem nagyon fogom használni. Jó lenne ha bírna az akksija 7-8órát. Az ár maximum 100.000.- forint. Amit néztem az Acer 257D: tudom ez nem Brazos, rossz a VGA, de legalább duplamagos CPU és olcsó 73ezer, vagy Asus 1015bx ez 80ezer, Brazos, matt kijelzős, de talán a vastag kijelzőkeret miatt a külseje nem jön be, nem szívesen nézném mindennap. Árban kicsit feljebb van még a két nagyobb: Acer 722 C60 illetve az Asus 1215B C50.mindkét gép Win7 HP-vel 100ezer. Valaki megtudná mondani, mennyivel bírja tovább az akksi üzemidejét tekintve 1215B C50es procival mint E350-el? Mint írtam nem feltétlen szükséges a HD lejátszás, persze nem hátrány, de az akksi üzemideje lényegesen előbbre való számomra. Válaszokat előre is köszi! Persze ha tehetném én is Lenovo E125-t választanám, de sajna az már nem fér bele a keretbe.

Új hozzászólás Aktív témák