Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mmajka

    csendes tag

    válasz upszilon #11804 üzenetére

    Van valakinek valami véleménye erről a gépről:
    ASUS EeePC 1015PEM
    Tud valaki valamit erről a szériáról, javultak e az asus problémái?
    vagy inkább valami Lenovo gyártmány?
    Vásárlás előtt állok, ne igazán ismerem ezeket a masinákat.
    Ami fontos lenne, lehetőleg strapabíró legyen.

  • Tim82

    nagyúr

    válasz upszilon #11804 üzenetére

    Nos...

    önmagában árul-e. -> de, pontosan erről volt szó és itt meg lettél cáfolva, eléggé komolyan. Hazudsz, amikor ezt: olyat, amit a kérdező fórumtárs fel tudott volna tenni jogtisztán a netbookjára hozzákevered, mert eredetileg nem ez volt a kérdés. Hogy utólag átmódosítod az eredeti vitás kérdést, tudod... no comment, nem engem minősít.

    Nem az a baj, hogy te hazudsz. Azt én például magasról lesz@rom. A baj, hogy azokat akik ide fordulnak tudásért átvágod, lopásra biztatod. Ez pedig nem valami etikus dolog. Ha nem tudsz valamit biztosan, ne állíts, hanem kérdezz. -> de, konkrétan biztosan tudom, veled ellentétben, hogy 1. lehet külön Apple telepítőkészletet venni legálisan, anélkül, hogy hardvert is vennél hozzá és 2. fel lehet telepíteni netbook-ra (technikailag lehetséges a legálisan megvett telepítőkészletről). Ha az ellenkezőjét állítod, az azt jelenti, hogy te hazudsz - mindkét állításomat sikerült alátámasztanom már. Eredetileg a technikai lehetségességről volt szó, a morális témát te keverted bele. Az meg, hogy "x topikban talál a kérdésére választ", csak a te agyadban azonos a "lopásra biztatással". Úgyhogy sürgősen fogd vissza magadat, nem először buksz bele a saját hülyeségedbe és vádaskodásodba! :(((

    ...és fejezd be már ezt a témát, ahogy ígérted! Ennyi elég volt belőled! -> igazad van annyiban, hogy abba akartam hagyni, éppen ezért eredetileg nem is a te, csúsztatásoktól hemzsegő kis hozzászólásodra reagáltam, hanem Dave-ére (aki - milyen fura, nem igaz? - alátámasztotta az első állításomat, amivel kapcsolatban lehazugoztál). De ha olyan ostobán trollkodsz, mint például most is, igen, képzeld, megvédem magam a fröcsögéseddel szemben.

    Mellesleg segítségnyújtó topikban azt képzeled te segítségnek, hogy egy konkrét kérdésre azt a választ adod, hogy "szerintem ilyen nincs, meg nem lehetséges, próbálj teljesen mást, mint amiről a kérdésed szól"? :C

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • rakal

    senior tag

    válasz upszilon #11804 üzenetére

    Hello :)
    Egy dolog egészen világos most már nekem:te nagyon sok szabadidővel rendelkezel,hogy még műkedvelő Apple szerzői jogvédőbe is átmentél.
    Szerintem az Apple nagy ívben tesz a Hackintosh kérdésre,ui. teljes értékűen az általuk forgalmazott Apple hardvereken fut csak az OSX,ha vki. PC-n futtatja,talán a Microsoftnak okoz kárt(aminek az Apple csak örül),vagy még annak sem,ui. ez az egész csak kísérletezés,tesztelés etc.Nem kell az Apple-t félteni,az általuk forgalmazott hw árban bőven be van építve a fejlesztői ár is.(OSX is),lsd. negyedéves Apple forgalmazói jelentés.
    Egyszerűen fölösleges ezzel ilyen vehemenciával foglalkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák