Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csokis26

    csendes tag

    válasz Infopatika #1403 üzenetére

    Tisztelt Infopatika!

    Először is elnézést, ha kissé erősre sikerült a levél, csak hát mielőtt megírtam az előtt jelentkezett megint a hiba. Ebből kifolyólag kissé ingerült voltam.
    Azonban azt is hozzátenném, hogy hétfőn érkezett meg a készülék és ugye csütörtökön éjjel (naptár szerint már pénteken) jelentkezett a hiba.
    Szóval már örültem, hogy jó, de sajnos megint előjött. Amint látszik nem túl gyakran jön elő, bár valamikor sűrűbben - ez a jelenség. Inkább úgy lehetne fogalmazni, hogy rendszertelenül. Hiszen 4 napig jó volt, majd előjött a ''levelem'' megírása előtt, ma pénteken pedig még egyszer....
    Tulajdonképpen ugyanezt a jelenséget produkálja, bár hozzáteszem ma ehhez képest harmad ekkora sávban: [link]
    (ez még a régi fotó, sajnos most nincs nálam a fényképező, nem tudtam újból levenni)

    ''mivel bizalmatlan világban élünk természetesnek veszem a reakciódat'' - Pont ezért küldtem el e-mailben az MP3-ról készített képeket, mert tudtam, hogy nagyon rendszertelenül jön elő a hiba. Szerintem a róla készített fotó azért egyértelmű. Nyilván nem szerkesztettem át a képet, hogy hibásnak tűnjön a készülék.

    A részletes leírást majd elküldöm privát üzenetben, hogy hogyan jelentkezik pontosan a hiba és stb...

    Köszönöm szépen



Új hozzászólás Aktív témák