Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Bodz #27232 üzenetére

    hát megpróbálom röviden:

    megrendeltem, munkatársa segítségével, az eladó küldött egy csomagot, ami egy teljesen cuccot tartalmazott. (értékben természetesen töredéke a fizetett hangkártyának) Csináltam fotókat, írtam eladónak, hogy valami nem stimmel. ' hét után nyitottam egy dispute-ot, leírva ugyanezt a problémát, és megoldásként írtam, hogy vagy full refund vagy küldje el a jó cuccot. Pár nap után reagált, megírta, hogy bocs, küldi akkor a jót a kérésnek megfelelően. Emiatt elutasította a dispute-ot, és felajánlotta helyette $0 refund és küldi a jó item-t. Kérte, hogy fogadjam el, hogy tudjuk folytatni. Ezt meg is tettem, mint később kiderült rosszul, itt szúrtam el az egészet, mert igy az eladó megkapta a pénzt, ami addig az ali-nál volt. Kérdeztem tőle, hogy ilyen kor mi van, nem reagált, majd 10nap múlva írtam, hogy mi a helyzet, akkor pár nap múlva adott egy tracking number-t. Ez 1hét+ után sem látszott a rendszerben, így felvettem email-ben a svéd postával a kapcsolatot, hogy nézzenek utána, hogy egyáltalán létezik-e. A posta megerősítette, hogy nem létező tracking. Beszéltem live chat-en ali vevőszolgálattal, azt mondta, h továbbítja az illetékes osztálynak, akik felveszik az eladóval a kapcsolatot stb. Kérte a nevem, email-cimem stb.1hét múlva ismét írtam, hogy mi a helyzet, természetesen teljesen új ügyintéző, de csak live chat van, semmi hivatalos support email stb, ahol nyomonkövethető az előzmény stb... ez alkalommal kiderült, hogy a korábbi beszélgetés során említett illetékes csoport nem is létezik, szimplán annyi, hogy az ügyintéző ir egy levelet, amiből ez alkalommal másolatot is kaptam... ez a fentiek ellenére annyit tartalmaz, hogy én, mint vevő (vásárlási szám stb megadva) szeretném felvenni vele ( a nagyrabecsült eladóval) a kapcsolatot. Ez mellett amit tettem, hogy 1*os értékelést adtam az eladónak és leírtam, hogy átvert. Szóval ennyi. Amint elfogadod a dispute megoldását vagy visszaigazolod, hogy megvan a csomag és rendben azonnal megkapja az eladó a lóvét és onnantól nincs semmi visszaút. Szóval így buktam 23k-t.

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák