Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • themebuilder

    senior tag

    válasz zack #13727 üzenetére

    Feljebb írtam, hogy Samsungot vannak még olcsón ami tudnak már FLAC-et és hangminőségben ugyanazt tudják, mint a Sandisk, EQ-még talán jobb is.

    Samsung YP-Q2JAB 4GB 14500Ft+Posta 800Ft
    Samsung YP-Q3AB 4GB 17000Ft+Posta 800Ft

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • Neilontero

    csendes tag

    válasz zack #13727 üzenetére

    Szia zack!

    Nekem I9-em van és tökéletesen megállja a helyét. Én is csak zenehallgatásra használom, a többi funkció amit tud haszontalan. Filmet és képeket nézegetni nem fogsz rajta, a rádió jól működik,valamint van egy "flash" menüpontja is,amit szintén soha nem fogsz használni. Én próbáltam,nekem nem sikerült,így csak zenére használom.

    A tapit meg lehet szokni,én is mindig a rendes gombokat szerettem,nem mondom hogy megszerettem a kezelőfelületet,de nem szenvedek vele egyáltalán. Zenét lejátszani mindenféle szempont szerint lehet, mappa,előadó,album,stb. ... egyetlen dolog amit hiányolok belőle és a Fuze-on megvolt, az az osztályzás. Én úgy hallgatok zenét, hogy a meghallgatott számot osztályzom,majd így megy az archívumba. Sajnos a Fuze óta csak gépen tudom megcsinálni,mert az I9 nem tudja.

    Hang szempontból szerintem brillírozik a készülék, olyan mintha egy mobil JetAudiot tartanál a kezedben. Az EQ nem katasztrofális, sőt, a Fuze borzalmához képest főnyeremény, a presetek pedig olyanok,amilyennek tűnnek a nevük alapján. Én sima BBE-vel használom,mert kiszűr egy kis zajt és csilingelőbbé,mélyebbé (igen,mindkettő) teszi a zenét, és nem torzít pofátlanul. Viszont maga az alap hangszín a Fuze legnagyobb pozitívuma,valamiért nagyon kellemes volt zenét hallgatni vele,máig nem tudom mi az, de élettel töltötte meg a számokat. Szemben az I9 "szintetikusságával, kimértségével". A 40 hangerőszint több mint elég, én ha egy ős régi Ikarusz busz motorja felett ülök,max 22esen hallgatom mert afelett már csak a nagyot hallók hallgathatják,olyan hangos. És ami a legszebb, ha rákötöd egy erősítőre, és feltolod 40re a hangerőt SEM fog torzítani, szemben a Fuze max hangerejével,ami maxon elég csúnyán szólt,viszont 1el lejjebb már pöpec volt.

    Kérdezz még ha szeretnél, én mindkét lejátszót más miatt szerettem. Ha a kettőt összegyúrnák egy tökéletes lejátszó lehetne.

Új hozzászólás Aktív témák