Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tariattila

    veterán

    válasz Shufny #13684 üzenetére

    én írnék szívesen az SGS vs. céleszköz viszonyról de sajna csak telefonokat cserélgettem keresvén a legjobb hangút (és persze a többi funkciót is figyelembe véve)
    az 5800 is elég jó volt de a "végeken" eléggé levágott...

    az többi okosteló hangra elég zajos és sávszűk

    mint mondottam mp3-am soha sem volt... ezért akartam most egy clip+ -t kipróbálni
    sajna a webshop visszamondta mert nincs...

    ettől függetlenül látatlanba ki merem jelenteni, hogy nagyon jó minőség ami kijön belőle!

    viszonyítási alapként csak a rotel cd/végfok és sennheiser hd535 -rendszeremmel hasonlítottam össze az SGS és xears xr120 párost

    nem mondom, hogy egy kategória... ;] de mobil eszköztől jobbat én nem is várok ...meglepően jól helyt állt
    a gyárilag 8 sávos eq és a voodoo sound moddal elég jól paraméterezhető lett :C

    [ Szerkesztve ]

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Shufny #13684 üzenetére

    na jó, de azért ez mégis csak valamilyen szinten MOD, és nem így kerül ki a gyárból. én lennék a legboldogabb, ha lenne egy olyan eszköz, ami minden igényt kielégít és nem kell többet cipelni. de például egy clip+ (rockboxolva) és egy középkat okosteló még így is olcsóbban kijön mint egy SGS (bár mobil árazásban nem vagyok otthon), és szerintem praktikusabb is lehet (clip sporthoz mindenképp jobb).

    mod: persze lehet hogy már én golyózok be teljesen, és kezdem túl komolyan venni ezt az egészet. a legtöbb ellenérv úgy is az, hogy zenét hallgatni otthon kell a fotelban és nem egy forgalmas utcán (meg egyéb zajos környezetben) amiben azért mégiscsak van valami igazság. modjuk azért gagyi és nem gagyi között még utcai viszonylatban is meg lehet hallani a különbséget.

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák