Új hozzászólás Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    Hali!

    Na ma megvettem a Meizu M6-ot 30-ért és egyszerűen csúcs.Jövő héten veszek hozzá egy Sennheiser CX300-at 5k-ért és tökély lessz.Egyszerűen imádom.Eddig valami ócska 128Mb-s MP3-am volt az egy rakat kaki volt még vagy 2-3 éve vettem 13-ért.Noname természetesen.Az már egy fél éve nem müxik sőt már egy éve és azt már akkor kevésnek éreztem és ez 1 gigás ó mondom bőven elég.De látom hogy milyen jó ma hangminősége és egyszerűen tettem fel rá olyan számokat amire azt mondtam az 5.1-es Geniusom után hogy ugysem fogja jól lejátszani utána rátettem rengeteg ilyen számot és már meg is telt a memória.Katasztófa legközelebb már 2 gigásat fogok venni sztem.Már ez is kevés akkor az is kevés lessz és jöhet majd 4 gigás!!De ez egyszerűen isteni.Vadi újan vettem bontatlanul 30-ba házhoszállitással és nagyon meg vagyok vele elégedve egy dolgot kivéve: a hátulján még rajta van a fólia de az is meg a kijelző is nagyon érzékeny az ujjlenyomatokra.Csak kéne rá bluetooth vagy ifra haverok zönt zenét dobálni.Haverom tesco-s MP4-én van pl infra és mindkinek dobálja a zenéket meg kapja meg minden.Két jack van rajta meg beépitett hangszóró amit szintén hiányoltam ebből.De minőségileg az az 1 gigás ezt meg sem közeliti csak még egyenlőre nem könnyő mozgó buszon pl. kezelni mert délután pl megmozdult a busz valami ős aszteroida méretű kátyúban én félrenyomtam és beragadt a fel gomb és a hangerőt csutkára húzta meg minden szal totál megőrült és csak kikapcs-bekapcs-újra kikapcs-bekapcsal tudtam újraéleszteni.De imádom!!! :) Ezt a lejátszót mindenkinek tudom javasolni sztem megérte a pénzét.

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Új hozzászólás Aktív témák