Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    Kipróbáltam az 57-est, nem rossz, elég pattogósan nyitja az ablakokat/új füleket, vagy egy megnyitott fülön egy másik oldalt, ez tetszik, de maga a desing már nem annyira, mondjuk ez a működését nem befolyásolja, illetve meg is lehet szokni(idővel, sok idővel :DDD ). Pár kieg. sajnos még nem kompatibilis(persze ezt tudtam, csak kíváncsi voltam tényleg olyan jó lett az 57-es, mint ahogy azt ígérték, és igen az lett, nagyjából), úgyhogy én visszateszem az 56.0.2-őt, aztán majd csak frissítik a kiegészítőket. :) A NoScript-ről valaki már linkelt infót, viszont ha bárki tud valamit a Random Agent Spoofer-ről vagy a Torrent Tornado-ról ne tartsa magában. ;) :R

    (#53019) nfsu17: Amit linkeltél az a NoScript 5.1.2-es verziójának fóruma(gondolom az van neked, azért azt linkelted), és igen, az tényleg bibis volt, legalább is úgy rémlik nekem, de nem az a legújabb NoScript, hanem az 5.1.5-ös, azt tedd fel.

    (#53023) movax: Látom neked is „bejön” a dizájn. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • DRB

    senior tag

    Nálam pontosan öt perce zakkantak meg a kiegészítők, egy darabig nem vágtam mi az anyja mihálylott meg a firefoxban(már megint). :DDD Azután bekukk ide, kis olvasgatás után ráleltem a #58606-os hsz-re, megcsináltam az ott leírtakat, restart és minden ok. Na ezért(is) jó a PH! fórum. Kösz netpeti98, meg mindenki másnak is, aki a mostani problémára megoldásokat írt! :R

Új hozzászólás Aktív témák