Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Polemius #88121 üzenetére

    Gondolom viccnek szántad, mert ha komolyan gondolod, akkor baj van odabent... ;]

    "Pl. helyismeret" - nyilván észrevetted, hogy általánosságokban beszéltünk. És igazad van! Egy 3 kerekű Piaggio Ape Max-al Pécs-Orfű között (dombnak lefelé!) anno én is sokakat előztem meg, pedig az 1 henger, 422ccm, 3 kerék, ponyvás plató, és fülke kombó! :DDD

    "Kapsz 5 másodperc előnyt, én utánad indulok. Nem is motorral, hanem egy ford transittal." - ha széria a Transit, akkor lesz egy új Transitom! ;]

    "Biztos vagyok benne, hogy tökéletesen tudsz kanyarodni, te oktathatnád a vezetéstechnikai oktatókat." - itt egy kicsit elgurult a gyógyszerem, de rájöttem, hogy biztosan viccelsz! :K Soha nem mondtam, hogy jól motorozom, soha nem mondtam, hogy jól kanyarodok, épp ellenkezőleg: többször hangsúlyoztam, hogy kezdő, és annak is béna vagyok! Még csak nem is olyan motorom van, ami erről szól, mert ezek egyszerűen nem érdekelnek! :N Ha érdekelnének, akkor SM-et vettem volna, vagy egy pályamotort! :K
    Viszont nem szégyenlem ezeket tudomásul venni, és nem szégyenlek évente több tréningre is menni! :N Márpedig egyetlen tréningről sem jöttem még úgy el, hogy butább lettem tőle! :DDD
    Yamaha T-Max-os cimborám azóta hagyom pl. ott a szerpentinen, mióta tudom hogy kanyarban szabad használni a hátsó féket! ;)

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák