Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Integra #29094 üzenetére

    ;] :DDD

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • válasz Integra #29094 üzenetére

    Hááát majd meglátjuk. Most is lenne egy molotov koktél a topicnak, de megtartom magamnak, azt még nem tudom, hogy végleg vagy csak ideig óráig. Az fix h rámugrana mindenki, hogy joggal vagy sem azt még ma sem tudom megítélni és talán soha nem is fogom, nem is akarom.
    2012 május 26 és 2013 november 23-ig eddig 1x egyetlen másodpercre megfordult a fejemben, hogy nekem ez nem való (akkor is a GS-re néztem). A környezetnek non stop ez a véleménye. Megoszlanak a táborok ki miért. Valaki félt, valaki nem tartja a motort biztonságos járműnek, aztán vagytok ti is (net) akik az oda vetített kép miatt gondolják, hol joggal hol nem azzal. Saját bevallásom szerint is néha durva amit művelek. Még az utolsó napra is jutott izgalom. Ezekből kifolyólag jövőre erőt kell vegyek magamon és azt a gázkart vissza kell venni. Sőt másik motort sem szabad néznem, mert az azzal járna, hogy legalább 98 paci lenne benne és még jobban vinné a pénzt, főleg a fogyasztása lenne a baj, aztán az, hogy annak is van végsebessége amit Visegrádon biztos megnéznék + elmenne az eszem. Egyszerűen nem szabad váltani, jó lesz a GS, pedig pedig ott motoszkál bennem, hogy szép kis gép a GSR600-as és ha nagyon megerőltetem magam akkor lehetne mához 1 évre.
    A gond a motorozással, hogy én ezt élvezem. Kevés olyan dolog volt és van az életben ami ennyire tartósan le tud kötni és ki tud kapcsolni. Ezt még semmi sem überelte.

    bob.zxr! Mérlegelek, időképet nézek, de sztem kihozom és kint is marad. Ez a kihoz betol leírva egyszerű, de a valóságban mire kipakolok az ajtóig meg minden. br....

Új hozzászólás Aktív témák