Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Integra #12722 üzenetére

    Én nem keresek semmilyen megoldást, ez egy megállapítás volt (feltételes módban). Egyszerűen megnéztem a videót és úgy tűnik, mintha a hátsó lánckerék nem a gyári lenne. De biztos te erről a fos minőségről még azt is megmondod, hogy hány fog van rajta. Az ilyen, alacsonyabb fordulaton végrehajtott manővereknél simán lehet egy kis módosítás az áttételben, attól függően milyen dinamikára van szükség. Nem hiszem, hogy olyan hihetetlen dolog ez. Ahogy a stunt mutatványokra, úgy ide is lehet custom dolgokat bevetni, ha szükség van rá, főleg ha valaki ilyen magas szinten űzi ezt a dolgot.
    Másrészt a kormány is moddolt, nem kizárt, hogy erre a célra átalakított motornál esetleg más beavatkozást is megejtettek (pl van valami bukócső szerű dolog is az idomon). Meg az is lehet, hogy nem véletlenül nyúlkált a hűtő környékén, miután megállt...
    Nem értem miért nem lehet beszélgetni valamiről. Mindig jön valaki, és leugatja a másikat. Elég undorító dolog, le kéne szokni róla. Ha nem tetszik, ne szólj hozzá, de az h lebaszod a másikat, meg kioktatod, az nem járja.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • doc

    nagyúr

    válasz Integra #12722 üzenetére

    errol jut eszembe, a most hetvegi (szombat/vasarnap) Safety-re megyek (elso szint), kicsi az esely, de esetleg innen valaki nem lesz ott? :D

    muhelyi bevizsgalas tema:

    en mindig azt szoktam ajanlani a hozza nem ertoknek (mint amilyen en is vagyok :D) hogy vigye el egy szerelohoz a kiszemelt autot/motort es nezesse at. ha nem vesz eszre a rutintalansaga miatt valami durva hibat, aztan utana derul ki, akkor meg ti fikaznatok a legjobban hogy hogy lehetett ilyen hulye...

    en az autot is ugy vettem hogy megmondtam az eladonak, hogy menjunk el egy megbizhato (altalam kivalasztott szerelohoz) aki alaposan atnezi, es ha nincs komoly hibaja, akkor rogton utana alairunk es viszem. szerintem ez igy teljesen korrekt
    nyilvan ez nem azt jelenti hogy puszta szorakozasbol elcseszi valaki az elado fel napjat, de a mar leirt 'talalkozunk a szerelonel, fel ora alatt atnezi' boven vallalhato kell hogy legyen
    meg mar annak a megemlitese, hogy el akarod vinni szervizbe atnezetni az adasvetel elott, lehet jelzeserteku, ha pl az elado szemmel lathatoan nem szivesen akar belemenni, az mar eleve gyanus :U

    a motor mas tema, ismert eloeletu, klubos motor volt amit vettem, a mai napi imadom :D

Új hozzászólás Aktív témák