Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz Topiccsendőr #112035 üzenetére

    Természetesen az olajszintet elfelejtettem leellenőrizni amilyen hülye vagyok. Pedig elindulás előtt is eszembe volt, meg hazaérkezéskor se toltam egyből a garázsba hogy majd 20 perc múlva megnézem. Nem néztem meg. Mindegy.

    Viszont ma nem produkálta egyszer sem, se a kéthengerezést, se a fulladást. Tökéletesen működött. Nagyjából 2 órát mentem, úgyhogy nem lehet azt mondani hogy ne motoroznék hidegben, 8 fok fölé nem ment a műszerfalon a hőmérséklet. Nekem senki ne mondja hogy ne legyek kemény :D
    Otthon hidegen szerintem rendesen indult, talán hangosabban mint szokott de ezt lehet hogy már csak belemagyarázom... Úgyhogy teletoltam az OMV-nél 100-assal, mászkáltam még a környéken hogy melegedjen, aztán felmentem az M0-ra és nyél. Mindent a megszokott módon tapasztaltam. Váltogattam az utcai és a sport módokat is hogy van-e bármi szokatlan, de semmi. Utána lejöttem a városba hogy hátha majd a forgalomban a lépésben haladástól ahogy tegnap is produkálja, de nem, ott se volt semmi. Többször is leállítottam, vártam 10-15 percet, de normálisan indult, szépen, halkan járt. Próbáltam gyorsítgatni minden fokozatban, alulról is, közepes fordulatról is, mindenhogy jó volt. A gázreakciók is teljesen rendben voltak, erős és enyhe motorfék után egyaránt (belegondolva megint elaléltam hogy mennyire precízen kezelhető motor ez).

    TLDR: akármit csináltam nem jött elő ma a tegnapi hiba. Nem tudom mire vélni. Lehet hogy elkezdett szétesni 4 hónap alatt a noname kutas 95-ös benzin?
    Ha lesz télen 1-2 melegebb napsütéses hétvége akkor majd megyek vele egy kört, de legkésőbb tavasszal meglátjuk hogy mi lesz. Addig gondolom ne izguljak rajta. Vagy de?

    Így most a netet sem tudom telekürtölni hogy mekkora angol rakásszar ez :( :D Bezzeg a 13 éves Yamahám nem csinált hasonlót sem. Mondjuk eleve azzal el sem estem úgyhogy sakk-matt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák