Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eM'82

    addikt

    válasz v525uwhu #87 üzenetére

    cd-X-el, sima mp3-ba [MPEGII, 96kbps, 22500Khz ]<-asszem vmi ilyesmit állítottam be. Szépen szól.

    Ez az ötlet amit adtál, viszont még nem próbáltam. Kösz a segítséget, este otthon majd kipróbálom.

    Az sms-re rájöttem magam is, h nincs áűőíüö karakter:((

    Valamelyik nyelvi file-t ha rárakom a telóra nem működne rendesen [meyliket]?
    Jó lenne, mert zavar, gondolom nem én vagyok az egyetlen.

    Asszem Tomamoto fórumán olvastam, vki kérdezte: ''hogy ha a fordított ékezeteket elküldi a teló, akkor nem-e lehetne átszerkeszteni a karaktertábláját, s kitörölni a sima ékezetes karakterekt?'' -csak nem volt rá válasz...
    v. pl.: elmozgatni, mondjuk, h ne 3. gombnyomásra jöjjön be a normál ékezetes karakter, hamár úgyse tudom hasznát venni, hanem 5.-re?

    Erre tudsz vmi gyógyírt?:F

  • eM'82

    addikt

    válasz v525uwhu #87 üzenetére

    thnX!

    Működnek az mp3-ak, mint csengőhangok!!!:DD:DD:DD:DD:DD
    Tényleg csak a .db fileokat kellett kitörölni az audio kvt-ból.

    Amúgy nekem gondom idáig (csak 2 progival volt):
    - a Benzol's p2ktools nevű progijával volt, ott is az AT móddal, mivel ilyenkor nem akarta felismerni a telómat. Néztem és csak a COM1 v. a COM2-t lehet neki megadni... Nem baj, ha ez nem működik, de nincs véletlenül vmi szoftver amivel le lehetne tölteni az sms-eket????
    - MIDway, ezzel az a baj, hogy modemként akarja, hogy működjön a telefon, igenám, de a PST-nél meg USB-ként kell hogy felismerje a telefont. Tehát most vagy leszedek minden driver-t és újra felismertetem a sima modemként és akkor müxik a MIDway, de akkor meg a PST nem. Nincs vmi szoftver ami helyettesíti a MIDway-t, hogy java-alkalmazásokat és java-játékokat töltsek fel?
    :(:(:(:(:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:(:(:(:(:(:(:(


    előre is kösz

    ui.: sokan panaszkodnak, h nem települ fel náluk az MPT 2.x verziója, hiába tölötték le a CD-s verziót. Nekem is az volt a problémám vele, h telepítés közben kérte a 2.CD-t (ill. vmi widcomm.cab-ot), s hiába adtam meg neki az elérési utat nem ment tovább. Na, hogy mindenki örüljön, akinek eddig nem ment fel a gépére ez a progi:....
    Itt egy megoldás (mondjuk fejből elég nehéz leírni:)):
    1, Nero Burning Rom-ot elindítani
    2, az MPT-t, ha tömörítve volt kicsomagolni egy tetszőleges könyvtárba.
    3, Nero-új Adat CD-lemez létrehozása, címkéje legyen pl.: mpt
    4, az MPT-t, ahová kitömörítettük (WinRar v. WinZip-el, stb...), szépen az összes file-t (főkönyvtár nélkül!) áthúzzuk az Adat-CD-re (v. Adat-CD-hez... mittomén (hozzáadjuk az összeállításhoz, asszem ez a legjobb szó rá:)))
    5, kiválasztjuk a Nero-nál, CD-írónak az Image Recorder-t
    6, írás-gombra katt! [kérni fog egy file-nevet,hogy milyen néven mentsük el... tökmind1:), pl.:MPTools image]
    7, Ha kész a file, Daemontools progit letölteni, elindítani, windows-tálcán jobb-katt az ikonjára (DaemonTools-éra!), majd Mount v. Load image file-> kikeressük a frissen elkészített:) image-filet (aminek mi adtunk nevet:)).
    8, Keressük ki a virtuális meghajtót (pl.: Total Commanderben), amit a Daemon Tools hozott létre és a már be-mountolt (milyen szép magyar szó ez:D) MPT-imagefile-nak a setup.exe-jét indítsuk el.
    9, ezután már nem fog keresni semmilyen 2. CD-t v. widcomm.cab-ot. Simán feltelepíti.

    ui2: remélem valakinek segített ez a dolog, ha vmi nem tiszta, kérdezzetek

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák