Keresés

Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz Neck #10120 üzenetére

    Na még utoljára egy Neocore : 41.6 Fps (1.9.22-es Neocore)

    V.Stryker...a CM7 jobb.Lényegében ez egy stock rom lenne,ami nem rossz a gyári romok között,de a CM sorozatban sok minden jobban van megoldva...hogy úgy mondjam,felhasználó barát.Pláne még gyorsabb is.

    [ Szerkesztve ]

  • domerator

    veterán

    válasz Neck #10120 üzenetére

    Persze hogy olyan alacsonyan... :K :K

    Na utoljára:

    a CPU frekvencia értékek az autó váltó áttételeinek ( a sebességfokozatoknak) felelnek meg,

    a vsel értékek a gyújtás, befecskendezés beállításainak,

    a százalékos terhelés a motor fordulatszámának,

    a küszöb pedig annak, hogy hogyan, milyen stílusban vezetsz, mikor váltasz feljebb...

    nos ennek alapján én a takarékos üzemmódot egy középértéken levő küszöbben és a CPU frekik megválasztásában látom olymódon, hogy a rendszer adott igényeit nem magas fordulaton pörögve, hanem időben feljebb váltva, alacsonyabb fordulaton kiszolgálja...

    Majd kiderül, hogy az én használatommal mennyire tudok spórolni a naftával (mondjuk nekem baromira nem fontos, hogy mennyi a kvadráns) :DDD

    (Ja... és szerintem a quadrant és ás tesztek szempontjából az alsó értékek indifferensek... bármire állíthatod őket, a teszt akkor is a maximumon fogja pörgetni a rendszert... szóval az győz, akinek jobban bírja a procija az OC-t)

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák