Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz Bibby #1433 üzenetére

    Mi is örülünk Talma sikereinek, de ha ennek az lesz a vége, hogy kirúgják, akkor nem érte meg kockáztatni...

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

  • Integra

    titán

    válasz Bibby #1433 üzenetére

    maradjunk annyiban, hogy magához a motorozáshoz meg a versenyhez közöd nincsen, mert különben nem mondanál butaságokat a futamról meg hogy próbálkozott előzni...

    elmondom neked még egyszer: bármikor, BÁRMIKOR kielőzhette volna kalliót. nem tette. miért? mert csapatsorrend volt, mert bartol azt mondta neki, hogy nem előzheti ki. kallio ezt tudta. tény, hogy szélárnyékból ki lehet gyorsulni, de szinkron motorozásban ilyenkor azt is jelenti, hogy ha kijön a szélárnyékból, hogy kallio is felgyorsul picit, mert nincsen mögötte a talma aki, visszaszippantaná, így értékes kis századokhoz, tizedhez lehet jutni! kis technikai apróság, gondolom a magyar szakzseni kommentátorok minden második mondatában ilyen technikai finomságok hangoznak el.... nagy fenét, reklám alatt kénytelen voltam átkapcsolni magyarra, ott ömlengett a két fasz hogy jajj mindjárt kielőzi.. barmok.
    továbbá. ha talmácsi kielőzte volna, akkor bartol kirakatja a táblát is, hogy azonnal engedje vissza kalliot az első helyre. továbbá ezer % hogy a csapatot mutatták volna folyamatosan, hogy mik a reakciók.
    talmácsi annak a tudatában nyert szándékosan, hogy tudta hogy kallio nem számít rá, hogy kielőzi, ergo kallio sem ment 110%-on. és aztán, mindennek a tetejébe, hogy tudatosan megszegte amit megkellett volna tennie, egy akkora, de akkora átlátszót hazudott ország világ arcába, hogy helyette is szégyellem magam, hogy egy magyar lejáratta a magyarokat.

    te pedig 2+2-t nem tudsz összeadni, mert képtelen vagy a kis mikrokozmoszodból kilépni...
    elmondtam egyszer, elmondtam kétszer, de a magadfajták, a racionális gondolkodás és mérlegelés helyett, jönnek az ilyen ezért tartunk itt dumákkal. szánalmas.
    ember! én nem legitimálom azt hogy valaki tudatosan megszegi a szavát és utána tudatosan hazudik, csak azért mert magyar!!!!! érted ezt? felfogtad?
    kurvára teszek rá hogy örültetek, én abban a pillanatban tudtam, hogy ez a barom elvágta magát. miért? mert BUTA.
    tetszik, nem tetszik, ez az igazság.

    remélem elég okos, egyenes és őszinte beszéd volt csak neked, mert ennél jobban már nem tudom ezt megfogalmazni, hogy meg is értsd...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák