Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz #45378816 #3928 üzenetére

    Hát drága barátom, a gond azzal van hogy te nem tudod elfogadni más véleményét és kritikáját. Nem személyeskedtem, csak kijelentettem egy tényt ami egy teljesen szubjektív nézet. Egy korrekt reakció talán az lenne, hogy "Hát figyi nyugodtan ossza meg csak a véleményét, legfejlebb sírunk, ő meg élvezi az új játék nyújtotta lehetőségeket." Még talán én is elmosolyodtam volna ezen, és még be is láttam volna hogy tényleg igaza van.

    Nekem ez csak egy véleményem volt. Nem az én szavam lesz a mérvadó. Egy fórumon ugyanúgy írhat kritikát, mint pozitív véleményt. Most hogy ezt te a szívedre vetted, önbemutatkozás. Ebből is látszik hogy nagyon sok embernek (nagyon nagyon soknak) már mindig szúrni fogja az oldalát és hisztis kislánnyá változik, ha épp valaki egy ellentétes véleményt vall. Kérdezem én miért? :F

    Sajnálkozást ne várj tőlem. Ez a te döntésed volt.

    Sorry for OFF!

    Ayo: Ohh köszi! Ilyesmi reakciót vártam. Igazad van. Kiutálni? Én? Dehogy is. MKX tagként én pártolok mindenkit. :R Mondjuk igaz a mobil is megfér itt... Erre nem gondoltam. Belátom hogy ennél a résznél hibáztam. Látod Adex? Én belátom még a hibáimat is. :K

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák