Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silterax

    tag

    válasz sp8787 #890 üzenetére

    Google play storen találod, MHW Armor set Maker. Igen az elvesztegetett skillek nekem is feltüntek. Leginkább a charmokra igaz. Néhány fontosabb támadó charmot nem lehet teljesen kifejleszteni így az armorba is kell pakolni. Gondolok itt a critical draw, critical boots... stb. Így nem nagyon éri meg. Earplug az egy külön téma. Azt csak a Basel armorsra lehet épiteni vagy ha van egy olyan fegyvered amibe bele lehet épiteni ezt a skillt. Nekem könnyű mert én a Basel armort részesítem előnyben, de a többi vadász aki nem a Basel armort használja annak már valamit felkell áldoznia érte. Most próbálom Anjanath páncéllal keresztezni mert a plus bonus mindig jól jön.

  • Silterax

    tag

    válasz sp8787 #890 üzenetére

    Ahogy láttom a Handicraft mindenhol ott van. Igy sem egyszerű armort épiteni. Charmot így már mindjárt el is veszíted. Weakness exploid elég sok armorba meg található, bőven lehet vele variálni. Esetleg rathalos mail. Úgy próbáltad már? Igy a teostra kesztyű helyére mást rakhatnál. Személy szerint a basel alfa kesztyűt ajánlanám mert van benne earplug és pluszba a critical draw. Weakness exploid skillt meg feltudod fejlesztenni a basel fejvédőben. Igy az Attack fejlesztésről lekell mondani, de azt egy kajálásal (large attack) és egy mega demondrug vissza tudod szerezni. Én azon vagyok hogy fel fejleszem a Divine Slashert második slotját hármas szintűre, két earplug jewelnek meg is lenne a helye, pluszba az earplug charm. Igy a basel armort kitudnám váltani, máris jobb lenne variációs lehetőségeim. De ahoz előbb szerezni kéne két darab swordos hero követ :DDD

Új hozzászólás Aktív témák