Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz smog86 #918 üzenetére

    Megkockáztatom, hogy az optinet kiépítése jóval drágább és abból kiindulva, hogy 1-2 hónappal ezelőtt milyen eredményeket ért el a UPC a kábelnetre alapozva, talán nincs is sok értelme a drágább megoldást erőltetni.

    Annyira tudtommal meg a DIGI se viszi be az optikát a lakásokba, mint amennyire a T-Home az optinet esetében. Volt régebben szó a logout-on a DIGI/T-Home/UPC csúcs csomagjai esetében használt technológiai különbségekről. Egyedül azt nem tudom, hogy a UPC-féle DOCSIS és a T-Home-féle EuroDOCSIS közt mi a lényegi különbség a néven kívül.

    A T-Home-os: Akkor tőled is elnézést kérek, ez úton is. Én úgy vettem le, hogy az egész 29-es körzet le van fedve, de akkor végülis félreértettelek vagy rosszul emlékeztem (ami sajna gyakran megesik).

    Annyit elfelejtettem tőled múltkor kérdezni, hogy létezik, hogy a UPC szerződése lehetővé teszi magasabb árú díjcsomagba lépés esetén a hűségnyilatkozat díjmentes visszamondását? Csak mert itt futottam bele a neten keresgélve egy ilyen "trükkbe" és meglepne, ha ilyen könnyen kijátszhatóvá tenné ezt a cég. Viszont ezzel értelmet nyerne, hogy a T-Home esetében miért lehet a csomagok fel-le módosításával is játszani a hűséget nem érintve.

Új hozzászólás Aktív témák