Új hozzászólás Aktív témák

  • A T-Home-os

    csendes tag

    Helló Fórum !

    Köszönöm, leviske, hogy ajánlottál.
    Pontosítani szerteném a dolgokat, illetve bemutatkozni, ha bárkinek van kérdése, nyugodtan keressen.
    (06-30-7016939)

    Lényegében arról van szó, hogy a 29-es körzet nagyobb településeit lefedi a T-Home, saját,( Monorteltől, UPC-től független ) jó minőségű kábeles hálózattal. Ahol van hálózat ott kb. 2-4 éve szolgáltatunk.
    Aki esetleg jobban képben van, ez egy ED3-as kábelhálózat, tehát akár 80Mbit/s-os net is elérhető. Legegyszerűbben úgy tudsz saját magad meggyőződni arról, hogy, nálad van-e lefedő hálózat, hogy kimész az utcára, és ha az áram kábel (beton oszlopon) alatt kb. 1 méterrel fut még egy vezeték, akkor van T-Home. A T-Home-os hálózatot arról is könnyű megismerni, hogy ezüstös színű fém dobozokat ( kb.15x20 cm méretü ) használunk. A Monortel, ( most UPC ) kábelei fa oszlopokon futnak, nekik fekete henger alakú dobozaik vannak ( kb.10x35 cm ).

    Ahol biztosan van hálózatunk: Vecsés, Gyömrő, Gyál, Üllő, Mende, Ecser, Aszód, Domony, Tura.
    Ahol jelenleg még nincs: Maglód, Monor, Vasad, Csévharaszt, Monorierdő, Péteri, Gomba, Bénye, Káva, Sülysáp, Úri, Kóka, Tápiószecső, Nagykáta.

    Én mobil üzletkötőként dolgozok a T-Home-nak, a 29-es körzet egyik területfelelőseként, ami azt jelenti, hogy a tanácsadásban, (van -e adott helyen hálózat); különböző szempontok alapján (ár, sebesség, csatornaszám) melyik T-Home-os csomag passzol leginkább az igényeidhez, illetve a szerződéskötésben is a segítségedre vagyok, egészen a bekötésig.

    Mivel az információk egy "háttérendszerből" mennek át, ezért előfordulhat, hogy azok nem 100%-ig pontosak, ha egy T-Pontos, vagy online felületen érdeklődsz.
    Én napi szinten kapcsolatban vagyok a műszakkal, ezért az esetlegesen felmerülő kérdéseket, problémákat én intézem.

    Természetesen nincsen semmilyen plusz kötség, ha rajtam keresztül rendeled meg amit szeretnél, csak gyors, korrekt ügyintézés, rohangászás és idegeskedés nélkül, TV, Net megrendelésénél ingyenes első hónappal.

    Ha kérdésed van, kérlek hívj.
    Üdv !!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák