Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deedee

    őstag

    hát nem tudom...nekem még soha sem fordult meg a fejemben a moderátorság vagy a házigazdaság....Én olvasgatni,hozzászolni és okosodni járok ide a ph-ra.....Ennyi.

  • deedee

    őstag

    nekem megsem fordult a fejemben a moderátorság,házigazdaság stb.Jó arcokkal dumálni,segítséget kérni és adni,valamint bóóótolni járok ide.mondjam azt,hogy főleg a ph miatt van még mindíg netem?úgysem hinnétek el,pedig majdnem ez az igazság.minden nap 2-szer 3-szor feljövök olvasgatni,hozzászólni.jó időtöltés,de nem ez az életem célja.és ha valaki moderátor,akkor mi van?olcsóbban vásárolhat a boltban?tovább fog élni?hát nem.ŐK az átlagnál aktívabbak it a ph-n,sokkal többet tudnak a pc-s dolgokról mint pl én valaha is fogok,humánus életszemlélettel megáldott,komolyan gondolkodó csávók.modoros emberek,éppen ezért ők a moderátorok.lassan már egy éve vagyok itt és a legelső ''nehézsúlyú'' ph-zó ,akivel összeakadtam még újonc koromban,az I AM volt.korrekt volt,segített.pedig még be is szóltam neki valamit,hogy AZ nem úgy van,ahogyan Ő gondolja.aztán persze rájöttem később,hogy abban a témában sokkal jártasabb mint én és mégsem hülyézett le stb./persze mások is segítőkészek,ez egyértelmű./Részemről egyértelmű volt,hogy moderátor lesz....A többi új moderátorral nem sok dolgom volt,róluk nem tudok véleményt mondani,de biztosan nem véletlenül lettek kiválasztva.

    húúú,ez jó hosszú lett... :D

Új hozzászólás Aktív témák