Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz Batman #163 üzenetére

    Ebben igazad van, de mégse. Lassan már én is elég régóta koptatom itt az elektronokat... És ezen időszak alatt úgy kb. névre megismertem azokat, akik jobban benne vannak a dolgokban a pH-n, akiknek lehet adni a véleményére, úgymond a szakikat. És ha valaki ilyen lenne moderátor, akkor attól könnyebben vennék talán az emberek a figyelmeztetést, ejnye-bejnyét ezt most hejjesen írtam? :), míg ha egy ismeretlen nickű mod mond valamit azt esetleg kevésbé. Most bocsi bármelyik (leendő) modtól. Szóval ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy frisseb tag kevésbé alkalmas, de lehetnek olyan rosszalkodó userek, akiknél ez is számít, akinél meg nem, ott teljesen mindegy.

    S, hogy ne új hsz.-ben írjam: A hozzászólásszám: az a baj, hogy az se jelent semmit. Pl. én is úgy vagyok vele, hogy sokszor egyszerűen csak lusta vagyok beírni... :DD, vagy már leírták, amit akartam, akkor meg minek.

    Néha amúgy jó lenne a több moderátor. Ld.: gozso topikja. Azt is teljesen szétoffolta néhány ember, meg teljesen kiutálta szegény gozsót, hogy csak kamuzik. Nekik lehetett volna szólni, hogy ha nem hiszik, akkor nem kell elolvasni, mert akiket érdekelt és hitték, azoknak sok nevetős, hasonfetrengős, sírva-röhögős, bepisilős percet okozott, szerintem...
    Pedig aki csak kicsit is jobban ért hozzá, mint a rokonok, annak biztos vannak hasonló esetei (és talán a pH-n a jobban értő emberek vannak), az pedig tudja, hogy lehetséges az ilyen. Esetleg abban lehetne igazat adni a kételkedőeknek, hogy talán számukra az tette hiteltelenné, ahogyan gozso beszámolt a dolgokról (bocsi gozso !!!), így nekik túl színes :DDD lehetett a sztori-elvette számukra az igazságtartalmát, pedig éppen ez tette egyedivé, megismételhetetlenné.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák