Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz juve600 #4580 üzenetére

    Üdv!

    xiaomi.eu romban van gyári hívásrögzítő; bootloadert kell nyitni hozzá
    Ez az az dolog, hogy rootolni kell, admin jogot szerezni a telefon felett? Ha közben hibázok akkor a telefon sose fog bekapcsolni, ahogy hívják az állapotot “1 darab tégla” lesz? Dobhatom a kukába?
    Van bármilyen jogi következménye? Pl. ezzel elvesztem a garanciát? Nyoma marad a telefonon, factory reset után is látszik, “belenyúltam” a telefonba, már nem olyan ahogy megkaptam? Ez ilyen “nincs visszaút” dolog?

    Akkor ezt a xiaomi.eu ROM-ot szintén a Xiaomi gyár csinálja csinálta, mint ami gyárilag az új telefonomon van, szóval mindkettő gyári ROM? xiaomi.eu ROM-on is jönnek majd rá biztonsági és más frissítések?


    Biztonsági kockázat van ha ez a xiaomi.eu ROM van a telefonon? Nagyobb rizikó, hogy lesz adatlopás, jelszólopás, netbankos appon keresztül pénzlopás, kártékony szoftverek települhetnek, stb.? Lehet úgy járok, megoldok egy problémát, képes leszek telefonhívásokat rögzíteni, de helyette lesznek más problémák?

    Másik topikban ezt a megoldást ajánlották. Ez vajon jobb vagy rosszabb? LINK Hívásrögzítés Xiaomi telefonokon! Működik! » Hello Xiaomi


    Évekkel ezelőtt kifizettem a Telefonhívás rögzítő - ACR Pro-t. Ezt az alkalmazást elfelejthetem? A fejlesztők sosem tudják megoldani, hogy az appjuk működjön az Android 11-en, a MIUI-n?

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák