Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caprine

    aktív tag

    válasz vepe #1852 üzenetére

    1. fogalmam sem volt hogy vepe=vpp71
    2. én azt hiszem segítő szándékú voltam azzal, hogy ajánlottam 1-2 helyet sőt még téged is reklámoztalak, és beírtam, hogy nálad is van csak minden drágább mint másnál, de te itt vagy helyben
    3. azt hittem valaki gondban van, elszált a lapja és most sürgős neki, ki a franc gondolta, hogy te itt nepperkedsz és másokból probálsz hasznot huzni??
    4. azért mert valaki olcsobban adja a motyoját az nem jelenti, hogy sz@r, és a tied mert drágább az jobb lenne, én egy 20-asért adtam hütővel egy nf7s+2600barton, doboz mindene megvolt, kábelektől kezdve, a hátlapig, a mostani tulaja tuningolja orrba szájba semmi gond vele
    5. a véleményemet meg már csak leírhatom, nem vagy te nekem senkim
    6. he neked félár az amikor 12-ért mentek el az utolsó NF7S lapok boltban és te használtan adtad/od 12-13-ért akkor ne játsz már el a gáncstalan lovagot, mert nem áll jól
    7. nem szoktam nagyképű lenni, inkább érdeklődő
    8. ha nem emlékszel az 2 dolgot jelent: vagy nem voltam egyedül az elmult időszakban, vagy szedned kéne valami serkentőt

    Over The Top

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák