Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz AtHoS #8914 üzenetére

    Na ezen a kis íráson felbuzdulva én is leírom, nálam hogy festett egy dvd író vásárlás. Mondjuk én busszal 10 perc alatt benn vagyok a belvárosban szóval nem gond, gyalog meg fél óra.

    Helyek: Darkcomp (na ide nem mentem, csak akartam, de így utólag a készleten lévő kínálatból ítélve jobb is hogy nem mentem) Samsungot alapból nem veszek, a Pioneer meg mivel D-s nem támogatja a ramot, nekem meg olyan kell ami igen.

    Szoftver ABC: Nincs, majd lesz.

    Computer Planet: Na ez a kedvencem volt. Mondom ramot támogató ide-s dvd írót kérek. Azt mondja az eladó: Van, de csak NEC. Mondom nincs gond mennyi lenne? 5990. Erre én: és támogatja a ramot? Peersze, az újak már mind támogatják. Mondom aha, hiszed te. :D Megnéztük mi a típusszáma: AD-5200A. Mondom ja, akkor kösz nem kérem, ez ugyanis nem támogatja a ramot.

    Chipland: csak satás van

    Netex: Van, NEC és támogatja a ramot is mivel AD-7200A. Úgyhogy ott vettem, bár az ára nem túl szép: 6200. De szerintem megérte.

    A PC hostot akkor még nem ismertem, de miután fehér színű szimpla ps2-es billentyűzetet sem tudtak adni. (mondjuk ezt sehol nem tudtak adni a fent említett helyek közül :D)

    Szóval kb. ennyire vannak készleten dolgok. Az infobox meg ugye megszűnt, a Computer Art meg pl. kinn van a pi..ban. :U

Új hozzászólás Aktív témák