Új hozzászólás Aktív témák

  • Teng

    aktív tag

    Lomtalanítás:

    Összesen 1 Tábla csokiért vihető:
    - 2db Suzuki Wagon R+ féktárcsa + betétek, vezérműszíj + szíjfeszítő

    Ingyen elvihető, telefonkábel és hálókábel (pár m-es), a külseje koszos, nincs a kábelek mind2 végén dugó de attól ledugózva használhatóak.

    Megjegyezés szerinti áron:
    - WayteQ x920BT navigáció, a képen látható hibával
    - 10+ darab usb apa - mini usb kábel 1,8m (új)
    - hálókari 10/100as
    - GB-es hálókari
    - Pci vga kari
    - 2db DSL Modem
    - Kábelek
    - Nokia DKU5 adat kábel (router hackeléshez,de végül nem lett használva) nem volt szétszedve-átalakítva
    - RJ45-USB vezeték APC szünetmenteshez
    - 3db telefon' töltő 1,6A, ip camhoz adták

    - 2db Silentmaxx HD-silencer 3,5" (fekete, halkít és jól hűt) - Kép, igény esetén
    - USB 1,44 Floppy meghajtó, 10db bontatlan floppy lemezzel
    - ESCAM Ant QF605 HD IP camera

    - PC ventik 2db 5cm-es bordával, 1db 5cm-es és 1db 6cm-es

    - Wii remote dobozában, egy projekthez lett vásárolva de nem lett használva.

    - HP 2515 típusú nyomtató a bekapcs gombja kopott' és a scanner fedél 1oldala lejár (új fekete patronnal 1-2 hete vettem és 3 próba lapot nyomtattam a patronnal, a színese kifogyott)

    Pendrive, micro sd memkari cserébe esetleg érdekel. Továbbá sör és-vagy csoki is megfelelő..

    A dolgoktól szabadulni' szeretnék, nem hónapokig árulgatni', kidobni egy részét nincs szívem, de a hely' nagy úr panelban..

    Képek itt, amiről nincs és érdekel kérj nyugodtan

    Nutmarásos szigetelőanyag több féle méretben, nyílászáró szigetelés után maradt meg, igény eseté nutmaró géppel és hozzá való profillal a vágáshoz..

    PIONEER VSX-923-K erősítő dobozában tartozékaival: bemérő mikrofon, távirányító, kiváló állapotban, eredeti bluetooth modullal eladó.
    (nagyobbra váltottam így fölösleges)

Új hozzászólás Aktív témák