Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    válasz Depression #64992 üzenetére

    Ugye csütörtök este telefonáltam nekik hogy mizu. Akkor annyit mondtak hogy "majd" értesítenek. Megjegyezném hogy a nő akkor igen unott és "leszarom mi van a fizum megkapom" stílusú volt. Hétfőn hívtam őket, ekkor már egy sokkal kedvesebb, vidámabb nő vette fel a telefont. Kérdeztem hogy mi újság az ügyemmel kapcsolatban, azt mondta mondjam már el neki is mi volt pontosan mert nem ő volt múlthéten. Elmondtam és akkor mondta hogy akkor a mai nap vissza szól nekem és kideríti mi történt pontosan. Ez volt él 12 fele. 4 fele hívott is hogy megvan a csomag az automatában van és az volt a gond hogy mikor a futár rájött hogy nem férne be sztornózta a berakást de a gép úgy vette hogy betette ezért kaptam az értesítőt is. Így mondta hogy amikor lesz időm menjek el az automatához és hívjam fel őket és akkor központilag kinyitják nekem a retesz ajtaját és akkor kivehetem a csomagom. Így is lett egy óra múlva hívtam hogy ott vagyok kinyitotta és boldogság hogy ott a csomag. Elnézést kért és elköszönt.

    Ennyi volt. Eléggé korrekt volt a csajszi de szerintem ha nem hívom fel és mondom neki is a problémám akkor a másik nő nem is csinált volna semmit sem az ügyben. Hát vannak ilyen dolgozók is. Összegezve pozitív a véleményem róluk és ugyan úgy fogom őket használni. :)

    Smoke some weed nigga!

Új hozzászólás Aktív témák