Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz Pista0001 #11064 üzenetére

    Vívódok a 4 vs 8gb memória között, egyenlőre nem dőlt el a meccs. Linux lesz rajta az meg nem eszi annyira. Bár a Böngésző így is úgy is falja ha sok az ablak, illetve ha fut egy virtuális gép a Win XP -mel. Van még egy két cucc ami csak Win XP -n megy ahhoz muszáj. Vívódok... :) Bár nem hatalmas az árkülönbség, valami párba válogatott memóriát fogok előnyben részesíteni.

    Mit szeretnék a gépbe? Valami belépő szintű procit. Ez nem Atomot vagy Brazords -ot takar. Bár valóban jók, és az AMD -nél vártam hogy majd lehet feljebb pozicionálják erőben, de nem tudom miért vártam, mert akkor meg a normál CPU -kat veszélyezteti. Vagy Corei3 vagy Valami AMD A4,A6,A8. VGA -ra nincs szükségem igazán ellenben kis fogyasztásra úgyhogy eddig a i3 2120T van kinézve Bár lehet sima 2130 lesz belőle. AMD többet eszik, bár nem fog állandóan menni a VGA nincs összehasonlítási alapom. Mindenesetre sokat fog menni a gép üresjárat közeli helyzetben. Nincs elszaladva az ára. Csak kordában akarom tartani az árát. 1,5T vinyót szerintem mindenképpen de minimum 1T. Most kezd tűrhető lenni megint az áruk. Ill majd egy kis SSD -t az OS nek talán később... Céges notin SSD ről nem mértem de max 20 sec alatt talpra áll gombnyomástól a Linux, de most már a Win 7 is a kb5 perces boot hoz képest 1,5 perc alatt elindul...

    Tetszenek a Shuttle házak, ahogy írtam is mindig csak az árukkal volt a bajom... :K

    Olyan házat kerestem ami mATX -es de rá kelett jönnöm, hogy azok már majdnem rendes méretű házak... Akkor pedig már egy V7 ASUS, viszont az meg változatlanul nagy egy polcra :)

Új hozzászólás Aktív témák