Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz garga01 #21231 üzenetére

    Fater lehet hogy is-is, azaz amikor még az elején kezdett parabolázni minden csatorna kódolatlanul jött amit szeretett, ez biztos 89 környéke aztán kezdték el kódolni az előtte ingyenes csatornákat a Videocryptel. (amiket Ő szeretett) időnként szólt hogy na már ez sem jön be. Néha hangolgatott hogy átrakták e valahova máshova esetleg. Beltérit meg soha nem is cserélt egy Strong beltérije volt, ami lehet megvan még mert a 100-as antenna még a tetőn van, de ha ott is átállás volt, és miért ne lett volna, akkor azért is felejtős. A Mindig TV megjelenése óta meg a konyha lett a főhadiszállás, reggeli ebéd, vacsora közben nézi.
    Esetleg reggel a szobájában is, de este nem, mert ha nézné is rögtön elalszik azt ki kell kapcsolni helyette.
    -------------
    A Parabolát szerelő srác tette fel, állította be még annó, azt nem vállalta be fater.
    Nekem is volt 110 antennával ugyan ez, hamarabb ment tönkre. Na addig voltam képben.
    nagyjából. Mivel falún élünk, állatokat is mindig tartott fater, jobban érdekelte az, mint a technika az állatok miatt idő sem maradt. Anyám meg mindig félt minden elektromostól
    nehogy elrontsa (persze okosnak okos) a technika iránti kedvelésben, mentalitásban
    náluk az 1980-2000-es évek van még, ott leragadtak nem bírták követni és nem is érdekelte őket annyira, pláne fatert mert őt az állatok, kert, autó, természet. Az SMS-t sem tudja megnézni a 20 éves telefonján, de ha gond van szól, ő nem "okos" mint anyám :D

    Anyám tegnap vette észre hogy ki lett cserélve az egyik monitor nagyobbra és 1 hét után is tud mind a két TV-jén egyszerre adást nézni és vagy felvenni, a másikat nézni, na mert nem volt így amíg a második Funke ODSC-100 DVB-T be nem lett rakva és a Prime leválasztva külön erre. Szóval náluk most zajlik az ipari forradalom. Anyám olyan mint Kelly Hőseiből Csodabogár amikor eromlik a Sherman és Kelly szól neki hogy javítsa meg. "Én nem értek hozzá, én csak vezetem"

Új hozzászólás Aktív témák