Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Micsurin #61812 üzenetére

    Akkor annak a Varaderonak szét volt berhelve a kipufogója, mert gyárilag olyan csöndes szinte, mint egy villanymotor. Azt neked kell eldöntened, hogy melyik stílus jön be: a Varadero egy kis túramotor, nagyon kényelmes, egész nap rajta bírsz ülni gond nélkül. A tervezője is hosszú kirándulásokra teremtette. :K . A másik meg egy hasalós, "villantós" sportgépecske, amivel csak a városban jó rövidebb utakat megtenni.

    (#61813) kcsa: tényleg nem az, de a 125-ösökhöz képest észveszejtően megy. Gyári adatok: 168 km/h végsebesség, 5,8 sec 0-100-ra (a 48 lovas). Az meg az én tapasztalatom, hogy ha utolérsz egy 80-nal "döcögő" kamiont, akkor visszadurrantod negyedikbe, húzol egy csutkagázt, és 3-4 másodperc alatt - felváltás nélkül - 140-körüli tempóval sedersz, és még van két sebességed fölfelé! :DD Amúgy meg fordulékony, nagyon kezes, és nincs benne semmi kiszámíthatatlan. Nekem jó lesz ez! Kicsit vibrál 5000-6000 fordulat között, sajnos ez hatodikban éppen a legkellemesebb 100-120-as tempó tartományára esik. Vagy lassabban, vagy gyorsabban kell menni, vagy sűrűn rázogatod a csuklódat.... :O

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák