Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz AndrewTdi #32046 üzenetére

    Ha még csak véleményt írtál volna... ahelyett pocskondiázó, már már fenyegetős hangvételű felelőségre vonást sikerült megfogalmaznod.
    Nem tudom mennyit sikerült a Csabival erről beszélned, de erről már ő is ugyan úgy vélekedik mint én. Egyszerűen azt viszont meg nem értjük, hogy miért védik a nem is nevezzük már nevén tagot. (erre majd megint jönni fog egy reakció)

    válj meg Tőle, mindenki nyugodtabb lesz, nem utolsó sorban Te is.
    Ha Csabi megtudja csinálni akkor megtartom, ahogy SzlobiG is írta már, nem kis pénz ment bele. Mi a Csabival olyan hibákról beszélünk amit egy laikus nem vesz észre, meg aszerint a leírás szerint sem ami az első oldalon van. Ezek most jöttek elő, a többiről meg tudtam. Amitől gondolom mindenki nyugodtabb lenne, ha én mennék innen is mint a facebookról, majd lesz más akit "csesztetni" tudtok a rossz választása miatt.
    Ezt a szezont akartam volna még a roxival kihúzni, mert most már egy nagyobb mocira gyűjtök.
    A tiédet nem veszem meg, mert ismerem a motort, meg azután megint hallgathatnék :DDD

    Van egy-két dolog itt is ,ezt tanácsolják meg azt, más nem fogadja meg, de néha saját maguk sem fogadják meg azt , amit ők tanácsolnak másnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák