Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Telda #20012 üzenetére

    Az jó gép, viszont sok belőle a kis túlzással, több millió km-t futott példány, a 100-150k-s ársávban sajnos a legtöbbje ilyen. Ha nagy testű vagy (esetleg más is használná aki 180-185cm körül van, vagy több), akkor lehet picit kényelmetlen lesz, anno én is ezért mondtam le róla. Figyelj, mert van ahol műszerfalat és a hátsó lámpát az előző generációsakra szerelt utolsó modellekre jellemző alkatrészeket szerelik fel, így az évjáratot ezzel manipulálják, persze akkor már a futott km sem lesz reális. Tehát 25-35 ezer km-t futott gépeket még simán eladnak 10 ezer km-eskén (persze jobb esetben odaírják hogy új gumikkal). Bezzeg az enyémben 15700 km van, és hátul még gyári gumma van rajta (elől meg a defekt elintézte).

    Mutatom:

    Régi műszerfal - Új műszerfal.

    Régi hátsó lámpa - Természetesen az új.

    Az újabb szériák azt hiszem 2006 táján kerültek a forgalomba, digit névvel pótolták a jelölést. Én vizest vennék a helyedben (LC). Egyhuzamban olyan 50km-eket tuti kibírnak megállás nélkül, de fentebb írták hogy ki mennyit ment hasonló gépekkel, persze vannak egyéni rekordok is, mint egyik srác (másik fórumon) Győr-Bp. távot tette meg egyhuzamban. Én ilyen nagy távokat nem mentem még, az NRG-vel is 20-25km volt talán a legnagyobb köröm, amit egyhuzamban futottam.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák