Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskakas

    senior tag

    válasz zoloka24 #4801 üzenetére

    zoloka24,

    nekem most v1.19.8850 Victek van fent, stabil, mint a beton. A Roadkill féle openvpn verziorol ha jol emlekszem,azt irtak a linksysinfon,h tobb linksysbol es buffalobol csinalt teglat.. mivel en nem hasznalok vpn-t, igy nem is probaltam oket.

    Az adoteljesitmenyrol pedig par tapasztalat. Nekem 100mW-on megy az itthoni wrt54g v2.2-esem 3 eve. Par honapja ragasztottam a procira, vegfokra meg a memoriara zalman ontapados alu hutobordat, ill par hete szereltem a haz tetejere egy 12v 0.5A ventit, kikapcsolhato, potival szabalyozhato. Kesobbi terv,h a venti bizonyos hofok folott kapcsoljon be.

    Illetve tavaly horvatoknal egy ugyanilyen v2.2-es volt 1 hetig felkotve a haz tetejere, 2 szatyorba, tuzo napra 150mW-on.. kibirta.

    VISZONT.. eleg sok wrt jar nalam mostansag, volt egy v2.0-as, ami mar 42mW-on is iszonyatosan melegedett. Tehat valoszinu a verziotol is fugghet,h az adott router mennyire melegszik. Egyebkent sztem mindenkepp meger par 100ft-ot ,h felragasztasz a chipekre par hutobordat.

Új hozzászólás Aktív témák