Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxx

    senior tag

    Szerintem jó, hogy nyílt ez a topik. Igaz, hogy sok másikban meg lehetne vitatni az itt elhangzó dolgokat, de jobb így külön szerintem. (pláne, hogy a szűrőknek is van saját) Kezdem is egy kérdéssel, remélem van itt valami hozzáértő, aki tudna segíteni.
    Fotóssuliba járó barátnőm szeretne állványt venni, de se neki, se nekem nincs konkrét elképzelésem. Jó volna a 3d fej, vagy valami kényelmesen és egyszerűen használható sima. Bírjon el egy 350d-t obival, esetleg vakuval. Használata bárhol lehetséges legyen, mert nem tudni a suli elvégzése után mire lenne használva (esküvő, tabló, természet, műtermi, stb. fotózás). Árban 30k-ig max., de ár érték arányban jó legyen. Remélem lesz valaki aki ért hozzá, és tud ajánlani valamit, mert amennyire én utánanéztem, az alapján nem tudunk dönteni.(mindenhol csak a teherbírás, meg a magasság és súly de ezekből minőségre és használhatóságra nem lehet következtetni) A monopodról meg annyit, hogy igenis van értelme, augusztus 20.-ai air race-es képeimből alig sikerült élesre 1-2, és jól jött volna egy állvány, amivel el lehet férni a tömegben és segít annyi tartást adni, hogy ne rázzam be a képeket.

Új hozzászólás Aktív témák