Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zlin50

    senior tag

    válasz TXT #27445 üzenetére

    Tudod ott eszi meg a fene a nagy tapasztalatot, mert kezd túl sokba kerülni. A WD20EARS halk de az ébrentartásra hangosabban reagál mint az EURS vagy EARX még öt percre átállítva is és pont ezt akartam elkerülni mikor megvettem. Pár óra múlva ki is vettem még mielőtt a 8mp-ről tudomást szereztem volna. Ezt akartam leváltani a HD204UI-val, de azzal meg pofára estem a hangja miatt, és még rezgése is van érezhetően. A rezgést még ki tudnám párnázni, de a hangját már nem.Van aki azt írja a HD204UI nála nem hangos, csak kérdés ki mit tart nem hangosnak. HD204UI-t már csak úgy vennék ha előtte kipróbálhatom milyen hangja van. Mivel az EARS-ról írták hogy 8mp-es hát vettem egy EURS-t és egy EARX-et. És lám mindkettő 8mp-es pedig nincs hivatalosan az érintettek között. Ezeknél is elszórakoztam a wdidle3-mal. Számomra az EURS maradt érdemes arra hogy a gépben maradjon. Az EARS nagyobb működési "zaj" az EARX a "sebessége" miatt vérzett el.
    Aztán jött a Hitachi. Az első 7K3000-nél egyelőre no problem csakúgy mint az 5K3000-nél. De a második 7K3000-es már kattogott. Egy napi működés után meguntam és vittem a szervízbe.
    Sajnos nem marad más a kísérletezgetésnél annak érdekében hogy minél halkabbra tudjam összehozni a gép belsejét. És minden csak a puding próbájánál derül ki. Naponta kínozom őket hogy adnak-e elő valami problémát. Az 5K3000-ről írt már más problémát utólag és azt is meg fogom vizsgálni, mert nálam még eddig nem volt.
    Hogy 64MB cache vagy csak 32 mit számít már nem lehet egyértelműen megmondani. A HD145UI közel azt a gyorsaságot produkálta mint a 7K3000 videovágás közben 5400 és 32MB mellett. Ez a fránya videovágó program mást is elárul a vinyóról és igen csak képes a tesztprogramok látványadatait megcáfolni. Talán a WD tudna mondani valamit róla, de ha megkérdezed nem fogsz úgysem érdemi választ kapni.

    [ Szerkesztve ]

    "HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

Új hozzászólás Aktív témák